Reklamlar. Video 7 Saniye Sonra Açılacaktır....Video Yükleniyor..

Yorum Ekle

HAYATINI DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLER İLLA BİR GÜN ÇEKİP GİDER!

BANA GİT DE!

BİR GÜN ÇEKİP GİDECEĞİM DİYENLERİN FİLMİ…

Başrollerini Tayanç Ayaydın ve Atiye nin oynadığı BANA GİT DE adlı sinema filmi 25 KASIM  da sinemalarda. 

Tayanç Ayaydın, sorunlarını aşmak için İstanbul dan Doğu ya doğru yolculuk yapmak isteyen bir gitaristi, Atiye ise ünlü olmak için Doğu dan kaçıp İstanbul a gelmeyi hedefleyen bir şarkıcıyı oynuyor. Birinin İstanbul dan Doğu ya, Ötekinin Doğu dan İstanbul a doğru yaptıkları yolculukta kader bu iki genci yan yana getirir. İki gencin heyecan dolu yakınlaşmasının arka fonunda Anadolu’nun özgün mekanları ve kadim müzikleri bir oya gibi işleniyor. 

Seyyal Taner, Umut Oğuz, Birsen Dürülü, Rıza Sönmez, Kaan Yılmaz ve Kahtalı Hamido gibi ünlü isimler de yer alan filmin müziklerini ise Mehmet Erdem ve Özgür Akgül’e ait. Atiye’nin de şarkı söylediği filmde müzik adeta başrol oynuyor.

BANA GİT DE Filmi, Urfa, Mardin, Elazığ, Tunceli, Adıyaman ve İstanbul’da çekildi. Çeşitli aralıklara devam eden film bir yılda tamamlandı. Anadolu’yu baştanbaşa kat eden bu sürükleyici, sürükleyici olduğu kadar da heyecan yaratan filmin arka planında olağanüstü görüntüle ve müzikler yer aldı. 

Senaryo ve yönetmenliğini Handan Öztürk’ün yaptığı BANA GİT DE filmi, herkesin içindeki o güçlü duyguya, hayatını değiştirmek için çekip gitme duygusuna hitap ediyor.

Bana Git De Film 2016 - Fragman videosu, Bana Git De Film 2016 - Fragman izle, Bana Git De Film 2016 - Fragman seyret, Bana Git De Film 2016 - Fragman dinle, Bana Git De Film 2016 - Fragman indirBana Git De Film 2016 - Fragman video izle

Ekleyen : Yönetici

Tarih : 21.09.2016

Kategori : Film Fragmanı Etiketler :

0 adet yorum bulunmaktadır.