Reklamlar. Video 7 Saniye Sonra Açılacaktır....Video Yükleniyor..

Yorum Ekle

Vezir Parmağı - Fragman (25 Ocak'ta Sinemalarda)

 

Her filmiyle büyük gişe başarılarına imza atan Mahsun Kırmızıgül, 3 yıllık suskunluğuna Vezir Parmağı ile son veriyor. Kırmızıgül’ün yıllardır sır gibi sakladığı yeni filmi Vezir Parmağı’nın çekimleri sona erdi. Merakla beklenen yapım, 25 Ocak 2017’de vizyona girecek.

 

Çekimleri İstanbul, Kapadokya, İzmit, Kayseri, Aksaray’da gerçekleşen ve 150 kişilik teknik ekibin yanı sıra aynı anda 64 kişilik ana oyuncuların olduğu kalabalık sahnelerin bulunduğu film, Mahsun Kırmızıgül’ün en kalabalık kadrosu olma özelliğini taşıyor. Ali Sürmeli, Selim Bayraktar, Peker Açıkalın, Orçun Kaptan, Levent Sülün, Rana Cabbar, Metin Yıldız, Talat Bulut, Altan Erkekli, Cihat Tamer, Nuri Alço, Muhammed Cangören, Hayrettin Karaoğuz’un yanı sıra Yasemin Yalçın, Gülben Ergen, Ece Uslu, Derya Şensoy, Meral Çetinkaya, Aydan Burhan, Güner Özkul, Fatoş Seymen, Suna Selen, Defne Yalnız gibi çok sevilen oyuncuların bulunduğu Vezir Parmağı’nda; Mahsun Kırmızıgül hem yönetmen ve senarist, hem de oyuncu olarak yer alıyor. Filmde ‘Hamdullah’ isimli bir hamala can verecek olan Kırmızıgül; aşk, dram ve komedi barındıran bir hikayeyle, izleyiciye bambaşka bir dünyanın kapılarını açacak.

Vezir Parmağı - Fragman (25 Ocak'ta Sinemalarda) videosu, Vezir Parmağı - Fragman (25 Ocak'ta Sinemalarda) izle, Vezir Parmağı - Fragman (25 Ocak'ta Sinemalarda) seyret, Vezir Parmağı - Fragman (25 Ocak'ta Sinemalarda) dinle, Vezir Parmağı - Fragman (25 Ocak'ta Sinemalarda) indirVezir Parmağı - Fragman (25 Ocak'ta Sinemalarda) video izle

Ekleyen : Yönetici

Tarih : 23.11.2016

Kategori : Film Fragmanı Etiketler :

0 adet yorum bulunmaktadır.