Reklamlar. Video 7 Saniye Sonra Açılacaktır....Video Yükleniyor..

Yorum Ekle

Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı Türkçe Dublajlı

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Johnny Depp, Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı filminde ikonik, heyecan verici anti-kahraman rolü Jack Sparrow ile sinemaya geri dönüyor. Çılgın maceralara atılan talihsiz Jack Sparrow yaklaşan kötü kaderin rüzgarını hissetmeye başlamıştır. Korkunç Kaptan Salazar (Javier Bardem) tarafından yönetilen ölümcül hayalet korsanlar, Jack hariç denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni'nden kaçmıştır ve Jack'in hayatta kalmak için tek umudu efsanevi Poseidon Asası'nı bulmaktır. Jack Sparrow, asayı bulmak için güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth (Kaya Scodelario) ve Kraliyet Donanmasından Henry (Brenton Thwaites) adında dik başlı, genç bir denizciyle pek de kolay olmayan bir anlaşma yapmak zorundadır.

 

Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull'un dümenindeki Jack Sparrow, yalnızca kötü kaderini tersine çevirmenin değil, şu ana kadar karşılaştığı en dişli ve korkunç düşmandan kendini nasıl kurtaracağının da yollarını aramaktadır.

Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı Türkçe Dublajlı videosu, Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı Türkçe Dublajlı izle, Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı Türkçe Dublajlı seyret, Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı Türkçe Dublajlı dinle, Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı Türkçe Dublajlı indirKarayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı Türkçe Dublajlı video izle

Ekleyen : Yönetici

Tarih : 11.06.2017

Kategori : Film Fragmanı Etiketler :

0 adet yorum bulunmaktadır.