Reklamlar. Video 7 Saniye Sonra Açılacaktır....Video Yükleniyor..

Yorum Ekle

Cumali Ceber - Fragman (4 Ağustos'ta Sinemalarda)

Cumali Ceber “Allah Seni Alsın” filmimizin fragmanı sizlerle! Sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bize destek olabilirsiniz. 4 Ağustos’ta sinemalarda buluşalım. 

 

Emekliliğine bir gün kala patronunu döverek işten atılan Cumali, çocuklarının da kumar borcu olduğunu öğrenince iyice zıvanadan çıkar. Çocuklara kızıp eğitim hayatlarına son vermeyi düşünürken talih yüzüne güler ve kendini çocuklarıyla birlikte güzel bir otelde tatil yaparken bulur. O sırada otel ciddi bir denetimden geçmektedir ve Cumali’nin otel müşterilerinden birine aşık olması cümbüşü iyice artıracaktır. 

 

Senelerdir sosyal medya üzerinden büyük bir hayran kitlesini peşinden sürükleyen Cumali Ceber karakteri yılın en çok beklenen komedi filmi olarak beyaz perdeye taşınıyor. 

 

Yönetmen: Gökhan Gök

Senaryo: Cihan Berk Berkeban

Yapımcı: RETROPRO

Oyuncular: Halil Söyletmez, Doğa Konakoğlu, Emre Keskin, Serkan Şengül, Ceyda Saltadal, Tanser Yılmaztürk ve Ece Seçkin, Ferhat Göçer, Gökhan Keser, Samsun Demir, Yusuf Aktaş (Reynmen)

Cumali Ceber - Fragman (4 Ağustos'ta Sinemalarda) videosu, Cumali Ceber - Fragman (4 Ağustos'ta Sinemalarda) izle, Cumali Ceber - Fragman (4 Ağustos'ta Sinemalarda) seyret, Cumali Ceber - Fragman (4 Ağustos'ta Sinemalarda) dinle, Cumali Ceber - Fragman (4 Ağustos'ta Sinemalarda) indirCumali Ceber - Fragman (4 Ağustos'ta Sinemalarda) video izle

Ekleyen : Yönetici

Tarih : 11.07.2017

Kategori : Film Fragmanı Etiketler :

0 adet yorum bulunmaktadır.