Reklamlar. Video 7 Saniye Sonra Açılacaktır....Video Yükleniyor..

Yorum Ekle

Şevkat ve Esinin macera dolu 15. bölüm 2. fragmanı yayında.

Özgür bir insan nasıl yaşayacağını hiç düşünmez; çünkü nasıl yaşanmayacağını zaten bilir. Gerisi hikayedir. Şevkat harbidir, samimidir, sözünün eri, öfkesinin esiridir. Ancak yüreği pamuk kadar yumuşaktır ve hayatı hep pamuk ipliğindedir. Halden anlar, hatır sayar, zorda kalana yardım elini uzatır. Velhasılı, nesli tükenmiş bir mahalle delikanlısıdır o.

Şevkat’in hatırını asla kıramayacağı Cevdet Bey bir gün ondan bir ricada bulunur. Ama ne ricadır bu! Bu ricadır zaten hikayemizi başlatan; Şevkat’i hayatının en zor sınavına atan.

Cevdet Bey, Paris’ten dönen kızı Esin’i Şevkat’e emanet eder. Mertliğine güvenir , göz kulak ol, sahip çık kızıma der; mahallesine gönderir.

Şevkat Yerimdar bu! Emanetse baş üstündedir, dünya yıkılsa halel getirmez üstüne.

Gel gör ki bu emanet başkadır; güzeller güzeli bir kızdır. Adı Esin’dir, Şevkat’in hayatına belalı ama tatlı bir esin gibi gelmiştir işte.

Garip, zor, belalı bir aşk hikayesi doğar derken… 

Bu aşkın doğuşu içindir zaten bütün olaylar…

 

Şevkat Yerimdar 15. Bölüm 2. Dizi Fragmanı İzle videosu, Şevkat Yerimdar 15. Bölüm 2. Dizi Fragmanı İzle izle, Şevkat Yerimdar 15. Bölüm 2. Dizi Fragmanı İzle seyret, Şevkat Yerimdar 15. Bölüm 2. Dizi Fragmanı İzle dinle, Şevkat Yerimdar 15. Bölüm 2. Dizi Fragmanı İzle indirŞevkat Yerimdar 15. Bölüm 2. Dizi Fragmanı İzle video izle

Ekleyen : Yönetici

Tarih : 29.08.2017

Kategori : Dizi Fragmanlari Kanal : Şevkat Yerimdar Etiketler :

0 adet yorum bulunmaktadır.