Reklamlar. Video 7 Saniye Sonra Açılacaktır....Video Yükleniyor..

Yorum Ekle

Meryem'in kalbini yeniden kazanmaya çalışan Oktay, artık karşısında bambaşka bir Meryem olur. Meryem artık çok daha güçlü bir duruş sergilemektedir. Bildiklerini kimseden saklamayacağını, daha fazla susmayacağını dile getirir. Duydukları karşısında panik yaşayan Oktay, yavaş yavaş köşeye sıkıştığını düşünür.

Savaş ile Meryem'in bir araya gelmesi, gizli duyguları bir kez daha su üstüne çıkarır. Meryem, birlikte olmalarıyla birçok kişinin zarar gördüğünün düşünse de Savaş, bu düşüncelere katılmaz. Bir arada olmalarının nedenleri olduğuna inanır. O esnada Oktay'ın hain planı devreye girer ve Savaş ölüm kalım savaşı vermeye hazırlanır!

Meryem, heyecan dolu yeni bölümüyle çarşamba 20.00'de!

Sevdiği adam için işlemediği suçu üstlenen bir kadın Meryem, Kariyer ve güç uğruna her şeyi yapabilecek bir Savcı Oktay, Âşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsı ile gözü kararan Savaş…

Yağmurlu bir gecede yaşanan kaza bu üç insanın hayatını değiştirir. Adalet adamı Oktay güce, gücün adamı Savaş adalete muhtaç ilerler bu yolda.

Kanal D 

Meryem Dizisi 14. Bölüm Fragmanı videosu, Meryem Dizisi 14. Bölüm Fragmanı izle, Meryem Dizisi 14. Bölüm Fragmanı seyret, Meryem Dizisi 14. Bölüm Fragmanı dinle, Meryem Dizisi 14. Bölüm Fragmanı indirMeryem Dizisi 14. Bölüm Fragmanı video izle

Ekleyen : Yönetici

Tarih : 01.11.2017

Kategori : Dizi Fragmanlari Etiketler :

0 adet yorum bulunmaktadır.